Εγγραφή

Εγγραφή με ανακοίνωση (φοιτητές) 35 € 45 €
Εγγραφή μόνο παρακολούθηση 25 € 35 €
Εγγραφή μόνο παρακολούθηση (φοιτητές) 20 € 20 €

Προϋπόθεση για να συμπεριληφθεί η εργασία στο Τελικό Πρόγραμμα – Βιβλίο Περιλήψεων του Συνεδρίου είναι η έγκαιρη καταβολή του δικαιώματος συμμετοχής (εγγραφή).

Βεβαίωση συμμετοχής θα δοθεί μόνο στα εγγεγραμμένα μέλη στο συνέδριο.

Κάθε ομιλητής/ομιλήτρια με την εγγραφή του μπορεί να υποβάλλει μέχρι 2 ανακοινώσεις.

Παροχές: Φάκελος, βεβαίωση παρακολούθησης, βεβαίωση συμμετοχής, συμμετοχή στην εναρκτήρια δεξίωση, στο ελαφρύ γεύμα & καφέ.

Η καταβολή του ποσού της εγγραφής μπορεί να πραγματοποιηθεί ηλεκτρονικά (Όροι χρήσης) ή με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό.

Πατήστε εδώ για την ηλεκτρονική καταβολή του ποσού της εγγραφής.
Το σύστημα ηλεκτρονικής πληρωμής θα είναι διαθέσιμο μέχρι τις 14 Σεπτεμβρίου, 2018.

Εκτός από το σύστημα ηλεκτρονικής πληρωμής για εγγραφή στο συνέδριο, υπάρχει και η δυνατότητα καταβολής του ποσού σε τραπεζικό λογαριασμό:
BANK: Alpha Bank Greece
IBAN: GR 930 140 3100 31000 200 20 20 898

Σε περίπτωση επιλογής του δευτέρου τρόπου, δηλαδή κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό, πρέπει υποχρεωτικά να φαίνεται στο απόκομμα τραπεζικής συναλλαγής ο κωδικός 5627 αλλά και το ονοματεπώνυμό σας.
Επίσης, παρακαλείστε να αποστείλετε σκαναρισμένο το απόκομμα της τραπεζικής συναλλαγής στο email hpnconf2018@uth.gr ή να το επιδείξετε κατά την εγγραφή σας την ημέρα του συνεδρίου.

Η καταβολή του ποσού της εγγραφής μπορεί να πραγματοποιηθεί έως τις 14 Σεπτεμβρίου, 2018.

Σημείωση: Σε περίπτωση που επιθυμείτε, αντί για απόδειξη, την έκδοση διαφορετικού παρασταστικού (π.χ. τιμολόγιο) θα πρέπει να στείλετε την ίδια ημέρα με την πληρωμή της συμμετοχής σας, σχετικό email στη Γραμματεία του Συνεδρίου (hpnconf2018@uth.gr).

Μπορείτε, επίσης, να εγγραφείτε κατά τις ημέρες του συνεδρίου στην γραμματεία.

Επισημαίνεται ότι οι ίδιες διαδικασίες ισχύουν και για απλή παρακολούθηση του συνεδρίου.